"10_let_spustya.pptx"

Презентация "10 лет спустя"
  посвященная созданию компьютерного класса.

Друга половина ХХ століття була бурхливою у розвитку науки і техніки. Людина почала використовувати атомну енергію, освоювати Всесвіт. Було створено багато апаратів та машин про які не мріяли й фантасти. Розвиток фундаментальних, природничих та технічних наук привів до необхідності виконувати велику кількість розрахунків. Для цього були створені розрахункові машини - комп’ютери. З часом вони стали важливим інструментом у різних галузях освіти, у всіх без винятку сучасних технологіях, почали використовуватися у домашніх умовах.
                  25 років тому в школах запровадили новий предмет – інформатика. Цей предмет набув більшої ваги, коли в школах з’явилися перші комп’ютери, перші комп’ютерні класи.
                Розвитку комп’ютерних технологій, на базі звичайної сільської школи, присвячена ця презентація.
                                                        Учитель інформатики Пуняк С.І.

Учитель-методист Пуняк Н.Б.